East-Tec Eraser 10.1.4.100 - ochrona prywatności

East-Tec Eraser to program do ochrony prywatnych danych pozostawionych w komputerze podczas pracy, do czyszczenia śladów używania systemu i różnych aplikacji, usuwania pozostałości po przeglądaniu zasobów internetowych.

East-Tec Eraser pilnuje, by w systemie nie pozostały żadne ślady aktywności użytkownika. Wyczyści historię przeglądania stron internetowych, pobierane i zapisane zdjęcia, pliki cookie, rozmowy prowadzone za pomocą komunikatorów. Wymaże dane dotyczące otwieranych i edytowanych dokumentów, wiadomości e-mail. Rozbudowana lista aplikacji gwarantuje, że w komputerze nie pozostanie najmniejszy ślad korzystania z programów.

East-Tec Eraser posiada rozbudowany harmonogram pozwalający precyzyjnie dostosować czas pracy programu oraz dobrać usuwane przez niego elementy. Można go przykładowo uruchamiać w cyklach miesięcznych, tygodniowych i dziennych. Po zalogowaniu bądź przed zamknięciem systemu. W najnowszym wydaniu poprawiono zauważone bugi oraz usprawniono pracę aplikacji. Twórcą aplikacji jest Daum Communications.

Zobacz również:

  • Recenzja: Cyberpunk 2077: Twój głos - recenzja komiksu

Zapraszamy do pobierania.