Easter Eggs w Google 2014

Easter Eggs, czyli "Jaja wielkanocne" to ukryte ciekawostki w grach, a także na wielu stronach internetowych. Google lubi wprowadzać takie urozmaicenia, a oto mały zestaw odkrytych przez internautów "jaj" z tego roku.

1. Zerg Rush

Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazę "zerg rush", po chwili pojawią się dość ciekawe efekty. Nie jest to nowy "easter egg", ale warto wiedzieć, że wciąż działa i ma się nieźle.

Easter Eggs w Google 2014

Zerg Rush

2. Tardis

Następna niespodzianka kryje się w Google Street View. Kliknijcie na ten link, a następnie skierujcie kursor na niebieską budkę. Gdy pojawi się kółeczko jak na zdjęciu poniżej, należy nacisnąć strzałkę kursora "góra". I... voila! Ale o co właściwie chodzi? Wyjaśnienie TUTAJ.

Zobacz również:

  • Najzabawniejsze Easter Eggs w grach
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [18.10.2021]
  • Ta aktualizacja Google Play zmieni rynek smartwachów
Easter Eggs w Google 2014

Tardis

3. "do the harlem shake"

Ta funkcja działa w wyszukiwarce YouTube. Wpisujemy w niej tytułową frazę, klikamy na wyszukiwanie i otrzymujemy listę wyników. Ale patrzymy w lewy górny róg ekranu, na logo YT. Dlaczego? Sprawdźcie sami.

Easter Eggs w Google 2014

4. Atari Breakout

Propozycja dla miłośników gier retro. Wpisujemy do wyszukiwarki "Atari Breakout", a następnie przełączamy wyniki wyszukiwania na Grafiki. Gotowe.

Easter Eggs w Google 2014