Easy CD Creator 5 Titanium

Firma Roxio przedstawiła najnowszą wersję programu Easy CD Creator 5 Titanium, służącego do zarządzania procesem nagrywania płyt CD.

Roxio to wyodrębniona część firmy Adaptec, której zadaniem jest tworzenie oprogramowania, a w zeszłym tygodniu zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży oprogramowania Easy CD Creator 5 Titanium (wersji przeznaczonej dla komputerów Macintosh), które dzięki licznym funkcjom znacznie ułatwia nagrywanie płyt CD.

Do nowości możemy tu zaliczyć możliwość kodowania formatu MPEG potrzebną przy tworzeniu VideoCD oraz wsparcie dla napędów DVD-RAM i DVD-R/RW. Toast 5 Titanium pozwala również na wypalanie płytek w tle, tworzenie własnych etykiet przy użyciu zawartego oprogramowania oraz skutecznie redukuje wszystkie szumy i 'nieczystości' na płytach audio za pomocą programu CD Spin Doctor.

Wersja programu przeznaczona do pracy na Macach ma zmieniony interfejs i pracuje w systemie Mac OS X. Wraz z pakietem Easy CD Creator 5 Titanium dostaniemy program iView Multimedia (służący do katalogowania danych) i Qdesign MVP: odtwarzacz i konwerter plików multimedialnych. Toast 5 Titanium pojawi się w sprzedaży na początku wiosny i ma kosztować ma 99 USD

www.roxio.com


Zobacz również