EasyNote RS65 - 13,3 cala notebooka od Packard Bell

Firma Packard Bell wprowadza na rynek europejski nowy notebook o oznaczeniu EasyNote RS65. Urządzenie, które zbudowano w oparciu o platformę Intel Centrino 2, należy do klasy "ultramobile".

EasyNote RS65 to cechujący się niewielkimi wymiarami notebook wyposażony w wykonaną z czarnego, szczotkowanego aluminium obudowę, której pokrywa została wzbogacona - jak czytamy w informacji prasowej -"dyskretnym wzorem plastra miodu".

EasyNote RS65

EasyNote RS65

Urządzenie zbudowano w oparciu o platformę Intel Centrino 2. Dysponuje ono 13,3-calowym wyświetlaczem Diamond View oraz dwiema kartami graficznymi - zintegrowaną i ATI Mobility Radeon HD3470 z 256 MB pamięci (rozwiązanie takie przyczynia się do wydłużenia czasu pracy na bateriach gdyż w razie potrzeby bardziej "prądożerny" układ ATI może zostać wyłączony przez użytkownika - służy do tego specjalny przycisk). Sprzęt oferuje również czytnik kart pamięci, wbudowaną 1,3-megapikselową kamerę internetową, moduł Fast Ethernet, kartę WiFi oraz możliwość podłączenia do zewnętrznego wyświetlacza za pomocą interfejsu DVI lub HDMI.

EasyNote RS65 trafi na rynek europejski w sierpniu w cenie 899 euro (w zestawie znajdziemy również grę Need for Speed).

Strona producenta.