Echelon zapowiada Black Power Red Earth

Echelon Software zapowiedział dziś swoją nową grę - Black Power Red Earth. Tytuł z założenia będzie wieloosobowym shooterem osadzonym z marsjańskiej scenerii. Całość zapowiada się bardzo gorąco.

Akcja Black Power Red Earth toczyć się będzie w odległej przyszłości, kiedy to różne korporacje walczą o swoją pozycję na Marsie. Gracze wcielą się w najemników, którzy wykonując rozmaite misje, będą awansować w hierarchii pewnej tajemniczej organizacji.

Autorzy zapowiadają, że możemy spodziewać się nowych, niespotykanych dotąd, rozwiązań. W grze pojawi się między innymi wirtualny targ, który umożliwi handel między graczami. Pojawi się również system wzorowany na MySpace, więc możemy spodziewać się dobrej komunikacji między użytkownikami. Co wydaje się jeszcze ciekawsze, tego typu nowości mają być dostępne także z poziomu przeglądarki internetowej. Umożliwi to uczestniczenie w społeczności gry z każdego miejsca, w którym będzie dostęp do Internetu.

Do tworzenia Black Power Red Earth zatrudniono ludzi mających doświadczenie wojskowe. Domyślić się więc można, iż twórcy stawiają na wysoki realizm rozgrywki. To wszystko, plus fakt, iż gra wydana zostanie na Unreal Engine 3, sprawia, że możemy spodziewać się prawdziwego hitu.