Edraw Network Diagram - łatwe mapowanie sieci

Edraw Network Diagram to jeden z wielu programów, które służą do mapowania sieci. Co go jednak wyróżnia od konkurencji, to olbrzymia biblioteka ikonek i symboli, dzięki czemu stworzony diagram jest maksymalnie przejrzysty.

Program oferuje opcje stworzenia mapy sieci lokalnej, bezprzewodowej i kablowej, sieci logicznej, połączeń sieciowych, aktywnych elementów sieci, topologii sieci LAN, WAN czy LDAP. Nadto aplikacja umożliwi zaplanowanie całego okablowania, dając możliwość stworzenia wszelkich połączeń pomiędzy urządzeniami. Każde ma inną ikonkę i na finalnej grafice inaczej wygląda switch, inaczej router, a inaczej serwer. Dzięki temu nie ma mowy o pomyłce podczas projektowania sieci. Dodatkowo po dwukrotnym kliknięciu na urządzeniu znajdującym się na diagramie, wyświetlane zostają szczegółowe informacje na jego temat.

Edraw Network Diagram - łatwe mapowanie sieci

Edraw Network Diagram

Edraw Network Diagram nie jest aplikacją darmową, ale można poznać jej możliwości dzięki wydaniu testowemu, umożliwiającemu używanie programu przez okres trzydziestu dni. Wersja oznaczona numerem 7.6.0.0 jest do pobrania z naszej strony.