Edycja Kolekcjonerska gry Max Payne 3 - zobacz, co jest w środku!

Jeden z najbardziej wyrafinowanych i mściwych gliniarzy powraca, aby na początku przyszłego roku ponownie umilić (lub ewentualnie zatrzymać) czas wszystkim uzależnionym od sporej dawki adrenaliny i painkillerów. Mowa tu oczywiście o trzeciej odsłonie gry Max Payne, która powoli ustawia się do wyścigu o pozyskanie wypłat jak największej ilości graczy.

Chłopaki z firmy Rockstar oczywiście nie byliby sobą, gdyby pozwolili "odmienionemu" Maxowi włóczyć się samopas po rynku, dlatego też przygotowali dla niego specjalną Edycję Kolekcjonerską. Jej zawartość jest bardzo kusząca, ale i jak się okazuje - "ciut" za droga dla Polaka z pensją na poziomie średniej krajowej. Cena w Europie oscyluje wokół 99.99 funtów tudzież 109,99 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę wyniesie niecałe 500 zł. Ameryka rzecz jasna zapłaci najmniej, bo 99,99 dolarów. Za co więc przyjdzie Ci wybulić taką sumę?

- kopia gry Max Payne 3;

- 25-centymetrowa figurka głównego bohatera;

- zestaw plakatów Still Life obrazujących mroczne oblicze Maxa;

- breloczek z wydrążonym w środku i odkręcanym od tyłu nabojem;

- klasyczna paczka z ośmioma grywalnymi postaciami w trybie multiplayer (m.in. Mona Sax, Vladimir Lem i Max Payne z drugiej części serii);

- zestaw specjalnego uzbrojenia dla trybu multiplayer, tj. Hammerhead Auto Shotgun, granatnik G9 i koktajle Mołotova;

-ścieżka dźwiękowa z gry.

Niniejsza oferta dostępna będzie w przedsprzedaży do 15 stycznia 2012 r., toteż wszystkim zainteresowanym radzę od dzisiaj zacząć częściej dokarmiać ich porcelanowe świnki. Max Payne 3 zagości w czytnikach PeCetów, PlayStation 3 i Xboxów 360 w marcu przyszłego roku.