Edycja wideo w AV300

Niedawno informowaliśmy o przenośnych odtwarzaczach multimedialnych firmy Archos z serii AV300. Już teraz wiadomo, iż Archos planuje poszerzyć funkcjonalność tych urządzeń między innymi o możliwość edycji plików wideo.

O produktach firmy Archos pisaliśmy ostatnio szerzej w artykule: "80 GB filmów w kieszeni" ( http://www.pcworld.pl/news/61256.html ). Do tej pory, edycja plików wideo znajdujących się w odtwarzaczu wymagała skorzystania z komputera. Teraz ta operacja będzie możliwa z poziomu odtwarzacza dzięki nowej wersji firmware'u, który powinien pojawić się na stronie producenta jeszcze w tym miesiącu i będzie stamtąd do pobrania za darmo.

Z poziomu urządzenia będziemy mogli teraz wycinać niepotrzebne sceny, zachowywać ulubione sekwencje i tworzyć z nich krótsze klipy. Dodatkowo do dyspozycji użytkowników zostanie oddana możliwość nagrywania oraz odtwarzania plików w formacie WAV. Odtwarzacze serii AV300 będą również posiadać opcję odtwarzania plików WMA oraz tworzenia tła ekranu z ulubionych zdjęć.

Więcej informacji: http://www.archos.com


Zobacz również