Efektowne animacje dla każdego

Wild FX Pro to wzbogacona o nowe możliwości wersja znakomitej aplikacji firmy Wildform, pozwalającej na tworzenie ciekawych efektów tekstowych w formacie Flash.

Użytkownicy wersji podstawowej programu mogą w bardzo prosty sposób tworzyć profesjonalnie wyglądające animacje tekstu i zapisywać je w formacie .SWF. W wersji Pro twórcy programu dodali ponadto możliwość eksportu animacji do formatu .mov, .avi, d.v lub .mp4.

Użytkownicy Wild FX Pro otrzymują do dyspozycji 417 efektów, które można "nałożyć" na dowolny tekst, uzyskując w ten sposób ciekawe animacje. Parametry 45 efektów można dowolnie modyfikować, dopasowując je do aktualnych potrzeb. Możliwe jest ponadto tworzenie szablonów nowych efektów bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych.

Twórcy programu podkreślają, że jego największą zaletą jest łatwość obsługi i prostota tworzenia efektów. Skomplikowane animacje tekstu, wymagające dużego doświadczenia w pracy z Flashem i ogromnych nakładów czasu mogą przy wykorzystaniu Wild FX Pro być osiągnięte, zdaniem Wildform, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Aplikacja dostępna jest w wersji dla systemów Windows i Mac OS. Jej cena wynosi 99 USD.

Więcej informacji i wersja demostracyjna programu do pobrania:

http://www.wildform.com