Egzekucja laptopa - oto nieprzewidziane skutki używania Facebooka w rodzinie

Facebook wzmaga przemoc w rodzinie? Niektórzy mogą tak pomyśleć, gdy dowiedzą się o tym, czego dokonał Tommy Jordan, ojciec nastoletniej użytkowniczki Facebooka.

Tommy Jordan

- To jest twój laptop. To moja czterdziestka piątka - powiedział ojciec, celując z kolta w laptopa 15-letniej córki.

Ojciec, córka, laptop i kaliber 45

15-latka napisała na Facebooku krytykujący swoich rodziców post, skarżąc się na nadmiar obowiązków domowych. Niespodziewanie wpis ten zobaczył ojciec i postanowił odpowiedzieć we własny, nieoczekiwany dla wszystkich sposób.

Zobacz również:

  • Facebook - jak usunąć konto?
  • TOP 7 filmów na YouTube w 2023 roku - Ciekawe, czy znasz je wszystkie

Jak wychowywać współczesne nastolatki

Ojciec opublikował więc na YouTube film pt. Facebook Parenting: For the troubled teen, w którym odczytuje wypowiedź córki z serwisu Facebook, a potem efektownie niszczy jej laptopa strzałem z pistoletu.

- Może kilku dzieciaków wyciągnie coś z tego dla siebie… Jeśli tak lekceważysz swoich rodziców i siebie, umieszczając coś takiego na Facebooku, zasługujesz na odrobinę trudnej miłości. Dziś moja córka otrzymuje jej dawkę - wyjaśnił swoje zachowanie Tommy Jordan po opróżnieniu całego magazynka swojej 45-ki.

Komentarz

Serwisy społecznościowe, od kiedy powstały, dostarczają nam niezłej rozrywki, ale i nowych problemów. Oby tylko następnym razem ktoś nie wpadł na pomysł strzelania do czegoś więcej niż tylko laptopa... Dla mnie ten filmik jest dowodem na to, że niektórzy kowboje nie powinni dostawać broni w swoje ręce...

Co myślicie o pomyśle na wychowanie dzieci w stylu Tommy’ego Jordana? Kto z Was chciałby mieć takiego ojca?