Ekrany HTX do pracy i zabawy

Princeton Graphics Systems przedstawiła serię multimedialnych wyświetlaczy, które mogą być wykorzystywane zarówno jako monitory komputerowe, jak i odbiorniki sygnałów TV i wideo.

Firma Princeton Graphics Systems zaprezentowała nową serię wyświetlaczy multimedialnych HTX, które mogą pełnić funkcję monitora komputerowego, a także odbiornika sygnału wideo i telewizyjnego. Nowa rodzina ekranów HTX obsługuje formaty HDTV, NTSC, PAL, VGA, SVGA i XGA i może współpracować z komputerami Mac i PC.

W serii HTX dostępne są trzy różne modele urządzeń: AR3.6HTX o przekątnej 36", 32" AR3.2HTX i AR2.7HTX (27"). Wszystkie modele wyposażone są w wejścia NTSC: component video, S-Video i composite video, odbierają sygnały DTV i HDTV i wspierają formaty telewizyjne 480p, 540p i 720p oraz komputerowe VGA, SVGA i XGA.

Ekrany HTX firmy Princeton Graphics Systems zapewniają także kontrolę nad geometrią monitora i opcje kalibracji kolorów. Wyposażone są w tuner NTSC, uniwersalnego pilota, wzmacniacz audio i wbudowane głośniki.

Ceny wynoszą od 3499 USD za model 36", 2499 USD za 32" do 1799 USD za 27".

<a href="http://www.princetonsys.com"</a>


Zobacz również