Ekskluzywne wydanie Galaxy S21 nie dla każdego

Samsung zaprezentował specjalny, olimpijski wariant Galaxy S21. Zdecydowanie tylko dla prawdziwych pasjonatów.

Samsung Galaxy S21 Olympic Games Edition

Samsung oraz japońska firma NTT Docomo zaprezentowali specjalną edycję Galaxy S21 o nazwie Olympic Games Edition. Telefon został stworzony z okazji nadchodzących Igrzysk Olimpijskich, które rozpoczną się 23 lipca tego roku w Tokio.

W zeszłym roku, mimo tego, że ostatecznie zawody nie odbyły się ze względu na pandemię, na rynku pojawiła się specjalna wersja Galaxy S20 Olympic Games Edition. Ale wtedy była dostępna tylko w kraju kwitnącej wiśni. Wielce prawdopodobne, że w przypadku tegorocznej edycji specjalnej Galaxy będzie tak samo.

Czym różni się podstawowa wersja Galaxy S21 od Olympic Games Edition? Kolorem. Tak, tylko tyle. Specjalna edycja jest niebieska i na obudowie widnieje logo Igrzysk Olimpijskich, NTT Docomo oraz Galaxy. Specyfikacja obu telefonów jest dokładnie taka sama, ze Snapdragonen 888 na pokładzie, trzema kamerami i ekranem o przekątnej 6,2 cala.

Jest to zdecydowanie towar ekskluzywny przeznaczony tylko dla tych, którym na prawdę zależy na tym, żeby mieć w kolekcji specjalne, olimpijskie wydanie.