Ekskluzywny The Elder Scrolls IV: Oblivion już wkrótce w sklepach

Firma Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, poinformowała, że już 7 lipca na półki sklepowe trafi ekskluzywna, polska edycja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Ekskluzywny The Elder Scrolls IV: Oblivion już wkrótce w sklepach
Gra dostępna będzie w podwójnej wersji językowej (do wyboru - angielska lub polska z napisami), kosztować będzie 129,90 złotych. W skład pakietu wejdą:

- Hyper Box - unikatowe opakowanie z podwójnymi okładkami (w różnej kolorystyce) zamykanymi na rzepy. Jego wybrane elementy uwydatnione zostały przez ich efektowne polakierowanie oraz wytłoczenie na wzór edycji kolekcjonerskiej gry.

- szeroki box DVD wraz z kolorową obwolutą, zaprojektowaną, specjalnie do tej edycji.

- angielska wersja The Elder Scrolls IV: Oblivion na płycie DVD;

- płyta CD z patchem polonizującym grę oraz materiałami z gier firmy Take 2.

- bonusowa płyta DVD z dodatkowymi materiałami: artworkami, szkicami koncepcyjnymi, filmem dokumentalnym o tworzeniu gry i wieloma innymi.

- ponad 300-stronicowy, drukowany, kompletny poradnik do gry w języku polskim

- drukowany przewodnik po świecie gry w języku polskim - 112-stronicowa książka, opisująca wszystkie aspekty krainy Tamriel.

- 56-stronicowa, kolorowa instrukcja do gry w języku polskim.

- mapa świata gry oraz plakat The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Firma jednocześnie poinformowała, że Ci którzy zakupili wcześniej angielską wersję gry, w dniu premiery polskiej edycji, będą mogli pobrać specjalnego patcha polonizującego. Będzie on bezpłatny i dostępny na stronie firmy.

Przypomnijmy, że lokalizacja gry to ponad 2200 stron tekstu, z czego 1000 stron to dialogi, a ponad 800 - teksty książek ze świata gry. W procesie lokalizacji brało udział aż sześciu tłumaczy oraz pięcioosobowy zespół korektorów i konsultantów. Całość koordynowana jest przez specjalistów, którzy zarządzali największymi projektami lokalizacyjnymi RPG w Polsce.

Aby zapewnić jak najlepszy klimat rozgrywki, w proces tłumaczenia zaangażowany został również specjalistyczny serwis Wortalu Phoenix - Adamantytowa Wieża, zajmujący się grami z serii The Elder Scrolls.

Polską wersję The Elder Scrolls: Oblivion można zamówić w internetowym sklepie Cenega Poland w przedsprzedaży, w promocyjnej cenie 109,90 złotych. Szczegóły pod tym adresem.

Każdy, kto zakupi oryginalny egzemplarz gry i zarejestruje ją pod tym adresem, otrzyma 130 punktów do wykorzystania w Klubie Gracza Cenega Poland.