Ekspert z Ontrack na naszym forum

Straciłeś ważne dane i zastanawiasz się, jak je skutecznie odzyskać? A może chciałbyś ostatecznie wykasować zawartość dysku twardego bez możliwości jej odtworzenia przez postronne osoby? Już w najbliższy wtorek, w godzinach 11.00 - 14.00, na pytania z dziedziny odzyskiwania danych będzie odpowiadał na naszym Forum Paweł Odor z firmy Ontrack.

Sukces wielu przedsięwzięć zależy od posiadania dostępu do właściwych informacji we właściwym czasie. Sprzęt, oprogramowanie, kopie bezpieczeństwa - wszystko może być zawodne. Utrata danych zdarza się nawet najlepiej przygotowanym na taką sytuację...

Cennych wskazówek, które pomogą Wam poradzić sobie w takiej sytuacji, z pewnością będzie mógł udzielić Wam Paweł Odor z firmy Ontrack, zajmującej się odzyskiwaniem danych ze wszystkich rodzajów nośników, wszystkich systemów operacyjnych niezależnie od rodzaju uszkodzenia nośnika. Najczęściej są to dyski twarde, jednak do laboratoriów odzyskiwania danych trafiają również dyskietki, płyty CD-R, DVD, taśmy streamer'owe, czy pamięci flash - stosowane m.in. w aparatach cyfrowych.

Przedstawiciel firmy Ontrack będzie do Waszej dyspozycji przez 3 godziny w najbliższy wtorek - od 11.00 do 14.00.

Gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w tym forum (możecie to robić już teraz). Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, to nic straconego. Nasze forumowe spotkania z ekspertem będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy wtorek.