Eksplozje z Illusion

Illusion 2.0 to nowa wersja aplikacji do tworzenia efektów wizualnych, wykorzystujących cząsteczki (particles). Jej wersja demo dla komputerów Mac i PC jest już dostępna na stronie producenta - firmy Impulse.

Do wyboru są różne ustawienia symulujące dym, ogień, eksplozje i inne. Demo aplikacji jest tak samo funkcjonalne jak pełna wersja. Jedyne ograniczenia, jakie wprowadzono, to możliwość tworzenia projektów do wielkości klatki 320 x 240, korzystanie wyłącznie z dostępnej biblioteki źródeł (emiterów), brak możliwości jej edycji oraz załączenie znaku wodnego do projektu.

W komplecie otrzymujemy pełną dokumentację w HTML. Projekty, które zostały stworzone w wersji demonstracyjnej, mogą być wykorzystane w pełnej wersji Illusion. Wymagania dla komputerów pracujących pod Windows to: Windows 9x, ME, XP, NT 4, 2000, 32 MB RAM, 800 x 600, 24bpp, karta wideo z OpenGL. Dla Maców przedstawia się to następująco: OS 8.1 lub wyższy, procesor PowerPC, 32 MB RAM, OpenGL 1.2.1 lub wyższy. Pełna wersja programu kosztuje 299 USD.

Aplikację można pobrać:

http://www.coolfun.com/illusion/downloads.php


Zobacz również