Ekspresowe kopiowanie DVD

Firma 321 Studios najwyraźniej nic sobie nie robi z zarzutów o wspieranie piractwa, stawianych jej przez zrzeszającą amerykańskie wytwórnie filmowe organizację MPAA. Na dowód tego firma udostępniła kolejny program pozwalający na kopiowanie płyt DVD.

Owa aplikacja to DVDXCopy XPRESS. Jak nietrudno wywnioskować z nazwy, została ona oparta na wzbudzającym kontrowersje MPAA programie DVDXCopy, wyposażonym w bardziej przyjazny dla użytkownika i prostszy w obsłudze interfejs użytkownika.

Zdaniem producenta nie są to jednak jedyne zmiany, jakie wprowadzono w porównaniu do podstawowej wersji programu. Edycja XPRESS pozwala również na zapisanie filmu z DVD na zaledwie jednej płycie CD (do tej pory potrzebne były co najmniej 2 płyty). Program oczywiście automatycznie dobiera optymalne parametry kompresji dźwięku i obrazu.

Przedstawiciele 321 Studios twierdzą ponadto, że DVDXCopy XPRESS radzi sobie nawet z płytami DVD zabezpieczonymi przed kopiowaniem z wykorzystaniem najnowszych technologii, a także z płytami porysowanymi. Obsługiwane są standardy NTSC i PAL.

Więcej informacji:

http://www.321studios.com


Zobacz również