Ekstremalny handheld

Firma Intermec zaprezentowała handhelda o nazwie 700 Color. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz LCD, możliwość przesyłania danych za pośrednictwem protokołów 802.11b i Bluetooth oraz specjalną, odporną na działanie czynników zewnętrznych obudowę.

Amerykańska firma Intermec zaprezentowała handhelda 700 Color. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz LCD, możliwość przesyłania danych za pośrednictwem protokołów 802.11b i Bluetooth oraz specjalną, odporną na działanie czynników zewnętrznych obudowę.

Według przedstawicieli firmy, urządzenie zaprojektowano z myślą o osobach, które często zmuszone są do pracy "w terenie" – na otwartej przestrzeni, w różnych warunkach atmosferycznych. Duża wilgotność, wysoka lub niska temperatura – to, zdaniem przedstawicieli Intermec, dla 700 Color żaden problem.

Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo dużymi rozmiarami – jest wyraźnie dłuższe od większości podobnych produktów. Zwiększone rozmiary rekompensuje jednak znacznie większy niż w przypadku konkurencji wyświetlacz – jego przekątna ma prawie 10 cm długości. Handheld wyposażono w procesor Intel X-Scale PXA250; system operacyjny to Windows Pocket PC 2002.

Więcej informacji:

http://www.intermec.com


Zobacz również