Ekstremalny weekend w obiektywie - konkurs fotograficzny dla amatorów

19 marca 2011 roku w Warszawie odbędzie się impreza NINTENDO BMX DAY 2011. Tego dnia warszawski skatepark Jutrzenka będzie miejscem prawdziwego święta dla każdego pasjonata zainteresowanego rowerowymi wyczynami. Z tej okazji firma Casio przygotowała konkurs na najlepsze zdjęcie z tego wydarzenia. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone kompaktami Exilim.

NINTENDO BMX DAY 2011 to kolejna edycja wydarzenia, które w zeszłym roku ściągnęło setki zawodników nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski. 19 marca skatepark Jutrzenka zmieni się w centrum sportów ekstremalnych w Polsce. W ciągu trwania imprezy widzowie będą mogli zobaczyć popisy najlepszych zawodników rywalizujących ze sobą w dwóch kategoriach: amator i pro.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Podczas pierwszego, zadaniem uczestników jest zamieszczenie do 26 marca na stronie www.exilim.freestyle.pl zdjęcia z NINTENDO BMX DAY 2011. Drugi etap, to głosowanie internautów na najciekawsze prace, które potrwa do 17 kwietnia.

Najpopularniejsza i najlepiej oceniana fotografia zostanie nagrodzona stylowym aparatem Casio Exilim EX-Z2000, wyposażonym w baterię umożliwiającą wykonanie nawet 580 zdjęć na jednym ładowaniu. Laureat drugiego miejsca otrzyma szybkostrzelny kompakt Casio Exilim EX-FS10, który pozwala nagrywać filmy z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Natomiast autor trzeciego najpopularniejszego zdjęcia wygra zestaw gadżetów firmy Casio.

Konkurs startuje 19 marca.

Źródło : Casio