Elden Ring na nowych materiałach. Ta gra będzie hitem

W sieci pojawiły się nowe nagrania przedstawiające rozgrywkę w Elden Ring.

fot. Bandai Namco

Pierwsi dziennikarze mieli możliwość zobaczenia w akcji Elden Ring. Na podstawie materiału trwającego 16 minut otrzymaliśmy sporo nowych informacji na temat nadchodzącego hitu From Software.

Jedną z ważniejszych i ciekawszych informacji jest ta na temat rozmiaru świata. Uniwersum Elden Ring ma być ogromne. Poza otwartą przestrzenią twórcy przygotowali także podziemne lochy. Na samym początku lokacje w Elden Ring miały być proste i niezbyt rozbudowane. Z biegiem czasu zaczęły się rozrastać do wielkich rozmiarów. W eksploracji tak dużych terenów graczom ma pomóc system szybkiej podróży oraz koń-widmo, dzięki któremu będziemy mogli się szybciej przemieszczać. Eksploracja w Elden Ring ma być bardzo rozbudowana. Na swojej drodze spotkamy szereg postaci niezależnych.

Zobacz również:

  • Nowe gry w Xbox Game Pass. Gratka dla fanów Dark Souls
  • Elden Ring na obszernych materiałach. Gra będzie hitem 2022 roku
  • Elden Ring - beta testy w szokujących cenach. Gracze wykorzystują okazję
fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

fot. Bandai Namco

Współpraca From Software z Georgem R.R. Martinem poskutkowała stworzeniem bardzo rozbudowanej i epickiej historii. Autor Gry o tron napisał opowieść, która będzie tłem wydarzeń rozgrywających się w Elden Ring. Stworzona przez niego historia miała miejsce wiele lat przed tym, co zobaczymy w grze. Elden Ring będziemy mogli ukończyć na kilka sposobów, korzystając z opcjonalnych ścieżek.

Na materiałach zostały przedstawione także szczegóły dotyczące systemu walki. Wrogowie będą się bronić przybierając różne postawy. Podobnie jak w Sekiro Shadow Die Twice będzie wyglądał system skradania się.

Elden Ring zadebiutuje na rynku 21 stycznia 2022 roku. Będzie dostępny na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

Zobaczcie, jak Elden Ring wygląda w akcji.

Zobacz także: Niech mrok będzie z Tobą. Sprawdziliśmy betę Diablo 2 Resurrected