Elden Ring na obszernych materiałach. Gra będzie hitem 2022 roku

Pierwsze redakcje dostały możliwość opublikowania nagrań rozgrywki z Elden Ring. Możemy dokładniej przyjrzeć się najnowszej produkcji From Software.

Elden Ring (fot. From Software)

Elden Ring zadebiutuje na rynku 25 lutego 2022 roku. W najbliższy weekend rozpoczną się zamknięte beta testy gry. Już dzisiaj jednak możemy zobaczyć sporą ilość materiałów z gry. Pierwsze redakcje otrzymały możliwość opublikowania zapisów z rozgrywki.

Graficznie Elden Ring może nie powala. Najnowsze dzieło From Software nadrabia jednak mechanikami i rozgrywką. To co było najlepsze w grach z serii Dark Souls zostało zmodyfikowane i ulepszone. Zdecydowanie będzie to jedna z najważniejszych pozycji w kalendarzu wydawniczym 2022 roku.

Zobacz również:

Warto zauważyć, że Elden Ring jest bardzo rozległą i rozbudowaną grą. Wszyscy dziennikarze, którzy dostali dostęp do gry rozpoczynali w tym samym miejscu. Każdy z nich mógł jednak obrać inną ścieżkę, dlatego też mamy okazję zobaczyć różnorodne lokacje.

Elden Ring zadebiutuje na rynku 25 lutego 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe nagrania z rozgrywki z Elden Ring.

Zobacz także: Elden Ring - premiera, gameplay, beta. Sprawdź, co wiemy


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: