Elder Scrolls V: Skyrim - kreacja bohatera

Na tegorocznym TGS Bethesda zaprezentowała najnowszy gameplay z Elder Scrolls V: Skyrim. W przeciwieństwie do poprzednim materiałów tym razem mamy do czynienia z kreacją bohatera. Nie wiem jak was, ale mnie ten aspekt gry zawsze niezmiernie interesuje.

Na początku zapoznajcie się z ciekawym filmem z jeszcze bardziej "ciekawą" muzyką. Skyrim w takich klimatach to byłoby dopiero coś!

Tak jak w poprzednich produkcjach Bethesdy kreacja skupia się głównie na twarzy/ pysku bohatera. Ponownie nie dane nam będzie ingerować w wagę czy też wzrost postaci, a nawet jeśli to taka możliwość nie została zaprezentowana (ech marzenia). Wszystko w zasadzie już widzieliśmy, no może nie tak dokładnie. Całość oczywiście jest też podrasowana wizualnie, ale jakiegoś wielkiego zaskoczenia nie ma. Głupio się przyznać, ale chyba właśnie "nietypowo" dobrany podkład najbardziej do filmu przyciąga... przynajmniej jest zabawnie.

Podsumowując otrzymamy mocno standardowy i dopieszczony kreator więc nie mamy nad czym za bardzo ubolewać. Będzie czym się bawić i znając życie wiele osób zanim zacznie właściwą przygodę spędzi na dopieszczaniu herosa dobrą godzinę. Czego nam wszystkim życzę.

Jeśli nie czytaliście ostatnich ciekawostek o Skyrim zapraszam serdecznie. Dajcie się też ugryźć wampirom, które na pewno pojawią się w grze.