Electronic Arts: 16 stycznia rusza zimowa obniżka cen gier

W najbliższy piątek, 16 stycznia, rusza zimowa obniżka cen gier firmy Electronic Arts. Akcja promocyjna obejmuje produkty przeznaczone zarówno dla użytkowników komputerów, jak i kierowane do posiadaczy konsol do gier.

Oferta promocyjna przygotowana przez firmę Electronic Arts będzie obowiązywała od najbliższego piątku. Zimową obniżką cen zostaną objęte zarówno gry dla pecetów, jak i edycje konsolowe. Znajdują się wśród nich przede wszystkim pozycje z serii Classics i Platinum, aczkolwiek nie zabrakło także dwóch znacznie nowszych produkcji.

Użytkownicy komputerów będą mogli nabyć w cenie 49,90 zł między innymi takie gry jak FIFA 08, Need for Speed Prostreet, Crysis i Mercenaries 2: World in Flames. Posiadacze konsol Xbox 360 i Playstation 3 uzupełnią kolekcje o szereg hitów sprzedawanych w cenie 99,90 zł za sztukę. Atrakcję będą stanowić dla nich także stosunkowo nowe gry Dead Space i Mirror's Edge, które po obniżce wyceniono na 139,90 zł. Za 79,90 zł będzie można natomiast kupować pozycje przeznaczone dla konsol PSP i Wii. Akcją objęte są też gry dla Playstation 2 i Nintendo DS.

Pełną listę tytułów można znaleźć na stronie Electronic Arts. Warto odnotować, iż tytuły dla komputerów PC z serii Classics będą dostępne również w ramach systemu elektronicznej dystrybucji EA Store.