Electronics Show już 10-12 maja. Setki premier, składane smartfony i wiele innych!

Już 10 maja wystartuje Electronics Show 2019. Ubiegłoroczną, debiutancką edycję targów odwiedziło ponad 16 tys. osób! Tegoroczna impreza z pewnością pobije ten imponujący wynik. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż podczas pierwszej edycji.

Ptak Warsaw Expo ponownie wypełni się innowacyjnymi urządzeniami z szeroko pojętej branży elektroniki użytkowej. Dla tych, którzy interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, branżą, w której Polska odnosi coraz większe sukcesy, jest to wręcz impreza obowiązkowa.

Podczas targów odwiedzający mogą liczyć na ponad setkę premier największych marek. Organizatorzy spodziewają się po raz pierwszy w Polsce składanych smartfonów, które najprawdopodobniej zaprezentują Samsung i Huawei. Electronics Show to ponad 350 brandów, które zaprezentują na swoich stoiskach najnowsze rozwiązania.

Electronics Show już 10-12 maja. Setki premier, składane smartfony i wiele innych!

Kolejną atrakcją, również na zewnętrznym terenie targowym, będzie samochód ciężarowy, w którym firma GoPro będzie prezentowała swoje urządzenia. Organizatorzy planują również pokazy kaskaderów i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. kamerą GoPro Hero7 Black.

Targi dostarczą także wiele rozrywki odwiedzającym. Strefa dronów, robosoccer, wirtualna rzeczywistość czy rozgrywki e-sportowe, w których wystąpią m.in. drużyny takie jak Actina PACT oraz Samsung PRIDE zapewnią wiele pozytywnych emocji. Będzie można także zobaczyć, jak wyglądałaby Warszawa gdyby nie wybuchła II wojna światowa – to wszystko dzięki wyjątkowej realizacji z użyciem VR.

Electronics Show już 10-12 maja. Setki premier, składane smartfony i wiele innych!

Ponownie, aby ułatwić odwiedzającym dotarcie na targi, organizator na czas imprezy uruchomi specjalną, bezpłatną linię autobusową. Autobusy targowe będą kursowały z centrum Warszawy. Darmowy powrót do Warszawy będzie odbywał się z przystanku znajdującego się tuż przy Centrum Targowo-Kongresowym.

Targi Electronics Show odbędą się 10-12 maja w Ptak Warsaw Expo. W piątek czynne będą od godz. 10.00-17.00, zaś w sobotę i niedzielę 10.00-18.00.

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia na www.electronics-show.com/bilety.