Elektroniczne ulepszacze - żebyś się nie przemęczał

Narzędzie tworzy osobny profil sprzętowy, czyli zestaw instrukcji dotyczących uruchamiania poszczególnych sterowników urządzeń oraz ich dokładnych ustawień. Oczywiście, masz wpływ na to, które z nich zostaną w nim umieszczone. Podczas ponownego uruchamiania komputera możesz wybrać, z którego profilu sprzętowego chcesz skorzystać. Producent udostępnia również wersję programu przeznaczoną dla systemu Windows Vista.

Informacje www.sparklexp.com

SubMagic 0.70 (FR)

Zdarzyło ci się już zapewne trafić na plik wideo, do którego nie masz polskiej wersji napisów. Podobny problem mogą mieć entuzjaści filmowych produkcji w bardziej egzotycznych wersjach językowych. Wtedy z pomocą może przyjść SubMagic, doskonały edytor napisów o wszechstronnych możliwościach w zakresie tworzenia, synchronizacji oraz konwersji. Obsługuje kilka najpopularniejszych formatów napisów i w zależności od potrzeb pozwala na stworzenie warstwy tekstowej od samego początku lub dostosowanie już istniejącej do posiadanego pliku wideo.

Elektroniczne ulepszacze - żebyś się nie przemęczał

Dzięki SubMagic nie musisz być skazany na internetowe wersje napisów i możesz dostosować je do dowolnego pliku wideo.

W zakres zadań jakie może realizować SubMagic wchodzi łączenie lub dzielenie pliku z napisami, sprawdzanie i poprawianie synchronizacji z obrazem, tłumaczenie napisów na inny język, analiza oraz poprawianie ewentualnych błędów. Oczywiście, cały czas możesz kontrolować postęp prac i we wbudowanym w SubMagic odtwarzaczu sprawdzać jak napisy są wyświetlane na pliku wideo.

Informacje www.submagic.tk

UpdateStar 1.0 (FR)

Im więcej aplikacji masz zainstalowanych w systemie operacyjnym, tym trudniej jest zapanować nad tym, by zawsze były to aktualne wersje. Zazwyczaj wiąże się to z mozolnym, ręcznym wyszukiwaniem aktualizacji na stronach producenta. Tym razem proponujemy ci oprogramowanie, które ten proces zautomatyzuje. UpdateStar skanuje twardy dysk, sporządzając listę zainstalowanego oprogramowania, a następnie sprawdza serwery producentów w poszukiwaniu aktualizacji.

Elektroniczne ulepszacze - żebyś się nie przemęczał

Analizę wykonano, aktualizację znaleziono. UpdateStar jest wybawieniem dla posiadaczy komputerów, którzy nie panują nad wersjami zainstalowanego w systemie oprogramowania.

Oprócz informacji o nowych wersjach programów UpdateStar dostarcza również dokładniejszych danych o licencjach (co wydaje się szczególnie ważne w przypadku oprogramowania komercyjnego). Aplikacja potrafi również pełnić funkcję alternatywy dla systemowego apletu do dodawania i usuwania programów z systemu Windows. Oczywiście, możesz wybrać, które programy z umieszczonych na liście do aktualizacji chcesz mieć na oku i wykluczyć pozostałe.