Elektroniczny portfel

Ukazała się nowa, stabilna wersja polskiego programu ePortfel 1.7, służącego do zarządzania finansami osobistymi i obsługi rachunków bankowych. Program działa w systemach Windows i Linux.

Aplikacja umożliwia m.in. wygodną rejestrację wydatków, dochodów i ich kategorii, raportowanie stanu finansów, kontrolę dłużników, wierzycieli, automatyczne ściąganie historii rachunków z banków internetowych, obsługę obcych walut, automatyczne pobieranie kursów walut z NBP, obsługę inwestycji w fundusze inwestycyjne, pobieranie danych z SFI mBanku, generowanie wyciągów z kont dla dowolnych okresów, eksport do HTML oraz eksport/import danych XML.

W najnowszej wersji - 1.7 - poprawiono konfigurację wyświetlania w panelu Konta, dodano informację o środkach dostępnych (nie zablokowanych) na kontach, obsługę ważniejszych funduszy spoza SFI mBanku (Pioneer, Union Investment, PKO/CS), filtrowanie transferów danego konta (tylko wersja Standard) oraz nowy raport bilansujący wydatki i przychody (tylko wersja Standard).

Aby zarejestrować program, należy posiadać darmowy kod aktywujący, generowany przez formularz na stronie producenta. Aplikacja ePortfel dostępna jest w wersji Lite oraz Standard (płatnej - 69 zł), która dodatkowo posiada zaawansowane opcje filtrowania w panelu Transakcje, umożliwia dostęp do większej ilości raportów, pobieranie historii rachunku z Multibank oraz Inteligo.

Więcej informacji

http://www.eportfel.com


Zobacz również