Elektronika Hyundaia w Polsce

Do niedawna marka Hyundai kojarzyła się Polakom jedynie z marką samochodów. Od czerwca 2004 roku sytuacja ta uległa zmianie. Wyłączny dystrybutor elektroniki w marce Hyundai wprowadził na polski rynek urządzenia audio-wideo koreańskiego producenta.

Porozumienie podpisane z Koreańczykami obejmuje szeroką gamę nowoczesnych produktów elektroniki użytkowej, a wśród nich m.in. odtwarzacze i nagrywarki DVD, przenośne odtwarzacze DVD oraz CD/mp3, telewizory plazmowe, radiomagnetofony oraz miniwieże. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nośniki danych CD-R oraz DVD-R.

"Przygotowywaliśmy kontrakt bardzo starannie, szczególnie w zakresie wyboru produktów" mówi Wojciech Depa, Prezes Zarządu Komsa Polska sp. z o.o. "Chcemy, żeby urządzenia marki Hyundai mogły z powodzeniem konkurować z produktami europejskich firm ze średniej, ale nawet i wyższej półki. Warto dodać, że nasza firma, oprócz niedrogiego produktu, oferuje mocne zaplecze obsługi posprzedażnej takie jak serwis i gorąca linia odpowiadająca na zapytania techniczne."

Pierwsze produkty marki Hyundai już pojawiły się w polskich sklepach. Dostępne są w sieciach hipermarketów oraz w specjalistycznych punktach dealerskich RTV. Wkrótce w ofercie pojawią się także bezprzewodowej zestawy słuchawkowe marki Hyundai.