Elex 2 - gameplay. Czego możemy się spodziewać po nowej grze?

W sieci pojawił się blisko półgodzinny gameplay z Elex 2. Zobacz, czego możemy spodziewać się po nowej grze Piranha Bytes.

Elex 2 (fot. Piranha Bytes)

Premiera Elex 2 jest zaplanowana na 1 marca 2022 roku. Do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu nagrań samej rozgrywki. Twórcy opublikowali jedynie gameplay, który był zlepkiem różnych momentów z gry.

Jeden ze streamerów dzięki uprzejmości THQ Nordic otrzymał dostęp do Elex 2. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak najnowsza produkcja od Piranha Bytes wygląda w rzeczywistości. CohhCarnage opublikował półgodzinny film przedstawiający czysty gameplay. Nie mamy się co spodziewać zbytniej rewolucji. Co prawda Elex 2 wygląda lepiej niż pierwsza część, jednak twórcy postawili bardziej na rozwinięcie i ulepszenie znanych już schematów niż rewolucyjne zmiany w rozgrywce.

Zobacz również:

  • Recenzja: Elex 2 - kłoda drewna, która ma swój urok [RECENZJA]
  • Elex 2 za mniej niż 100 zł? To możliwe. Sprawdź, gdzie kupić

Piranha Bytes usprawniła system walki, który jest teraz bardziej dynamiczny niż w przypadku pierwszej części. Możemy także zauważyć więcej detali w modelach postaci a otwarty świat jest bardziej wypełniony, dzięki czemu nie odczuwamy pustki jak w pierwowzorze.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Elex 2 zadebiutuje na rynku 1 marca 2022. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Zobacz także: Zobacz gry, które okazały się hitem w tym roku