Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

Trzeci sezon przygód Emily w stolicy Francji (i mody) zapowiada się na kolejną porcję sercowych dramatów, plot twistów i fantazyjnych strojów. Kiedy premiera nowych odcinków? O czym opowie kolejny sezon? Zdradzamy największe sekrety 3. sezonu Emily w Paryżu.

fot. Netflix

Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

Emily w Paryżu

 • Tytuł: Emily w Paryżu
 • Twórca: Darren Star
 • Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
 • Czas emisji: 2020-obecnie
 • Produkcja: USA

Emily w Paryżu to opowieść o ambitnej, młodej menadżerce z Chicago, która otrzymuje pracę marzeń w europejskiej stolicy mody, czyli w Paryżu. Mimo trudnych poczatków, Emily (Lily Collins) stara się sprostać wymaganiom i skutecznie realizuje swoje pomysły. W nowym mieście oprócz pracy znajduje także na przyjaźń i romanse.

Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

fot. Netflix

Emily w Paryżu – sezon 1

Emily Cooper przenosi się z Chicago do Paryża, gdzie ma pracować nad wizerunkiem francuskiej firmy w mediach społecznościowych. Z początku nieakceptowana przez współpracowników, zaczyna rozwijać skrzydła i realizować nowe projekty. Poznaje nową przyjaciółkę Mindy, której marzeniem są występy sceniczne, a także przystojnego sąsiada Gabriela.

Zobacz również:

 • Emily w Paryżu - kiedy 4 sezon na Netflix?
 • Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone - 3 sezon. Co nowego?

Emily w Paryżu – sezon 2

Paryż stał się dla Emily nowym domem, w którym ma wielu przyjaciół. Niestety, bohaterka musi skonfrontować się ze zrozpaczoną Camille i Gabrielem, który zdecydował się nie wyjeżdżać do Normandii. W tym samym czasie komplikują się sprawy zawodowe, co zmusza Amerykankę do uczęszczania na lekcje języka francuskiego. W szkole językowej poznaje intrygującego Alfiego.

Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

fot. Netflix

Emily w Paryżu – sezon 3

Emily jest rozdarta między chęcią pozostania w Paryżu a powrotem do Chicago. Nie wiemy, co zdecyduje bohaterka i jak się okazuje, jest to zagadką również dla Lily Collins. Jak powiedziała aktorka:

Umieram z ciekawości, jaka to będzie decyzja, bo nie wiem. Jestem tak samo zdezorientowana jak Emily. Myślę, że każda [opcja] ma swoje plusy i minusy.

W podjęciu decyzji rolę odgrywa również skomplikowane życie miłosne Emily. Jak się wydaje pod koniec drugiego sezonu, dziewczyna nie widzi swojej przyszłości ani z Gabrielem (Lucas Bravo), ani z Alfiem (Lucien Laviscount).

Twórca serialu, Darren Star, wyjaśnia, że przyszłość bohaterki pozostaje niepewna:

Kiedy mieszkasz w obcym kraju, jednym z pytań jest to, gdzie jest twoje serce? Czy to miejsce, z którego pochodzisz, czy miejsce, w którym w tej chwili jesteś? Z tym też będzie się zmagać Emily.

Obsada

W trzecim sezonie Emily w Paryżu w roli głównej oczywiście ponownie zobaczymy Lily Collins. W serialu pojawią się także:

 • Gabriel – Lucas Bravo,
 • Mindy – Ashley Park,
 • Camille – Camille Razat,
 • Sylvie – Philippine Leroy-Beaulieu,
 • Julian – Samuel Arnold,
 • Luc – Bruno Gouery,
 • Alfie – Lucien Laviscount.
Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

fot. Netflix

Premiera – kiedy i gdzie?

Sezon 3 Emily w Paryżu na Netflixa trafi tuż przed Bożym Narodzenie, a mianowicie 21 grudnia 2022 roku.

Obłędne stroje na nowych zdjęciach z serialu! [23.09.2022]

Dwa pierwsze sezony komedii romantycznej Netflixa mogły pochwalić się fantazyjnymi kostiumami i wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona Emily w Paryżu nie będzie pod tym względem gorsza. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia promujące nowy sezon.

W trzecim sezonie Emily będzie musiała odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań, dotyczących zarówno jej życia miłosnego, jak i zawodowego. Czy bohaterka pozostanie we Francji, czy raczej wróci do Chicago? Tego dowiemy się już wkrótce.

Emily w Paryżu 3 – zapowiedź premiery! [26.03.2022]

Po serii zdjęć promujących serial potrzymaliśmy pierwszą zapowiedź 3 sezonu produkcji. Krótki teaser zapowiada premierę serialu i kolejne problemy, którymi będzie musiała się zmierzyć Emily:

Premiera 3 sezonu Emily w Paryżu przewidziana jest na 21 grudnia 2022 roku.

Emily podejmuje decyzje na nowym trailerze serialu (01.12.2022)

Nie mogliście doczekać się nowej odsłony Emily w Paryżu? Premiera trzeciego sezonu już w tym miesiącu, a przed chwilą do sieci trafił pełny trailer serialu. Przekonajcie się, z czym tym razem będzie zmagać się lekkomyślna bohaterka i w jakich oszałamiających kostiumach wystąpi.

Jakie decyzje podejmie Emily? Kto okaże się miłością jej życia? Tego dowiecie się już za trzy tygodnie.

A jeśli już teraz chcecie wiedzieć, jak w nowym sezonie zaprezentują się bohaterowie serialu, zajrzyjcie do naszej galerii z plakatami poszczególnych postaci.

Emily w Paryżu sezon 3 – galeria plakatów

Zobacz także: 6 rzeczy, które musisz wiedzieć o Emily w Paryżu, zanim obejrzysz 3 sezon


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: