Emperion Nebulus - pełna specyfikacja podana, ale...

Pisalismy wczoraj o smartfonie Nebulus - który ma działać pod Windows i umożliwiać uruchamianie aplikacji z systemu Android. Dzisiaj pojawiła się pełna specyfikacja tego modelu.

Emperion postanowił stworzyć telefon z Windows 10 Mobile - ponad miesiąc po tym, gdy system ten zakończył swój żywot. Informacja o tym wzbudziła zrozumiałe zainteresowanie, tym bardziej, że urządzenie umożliwia korzystanie z aplikacji na system Android bez żadnych emulatorów. Dzisiaj na Twitterze opublikowano oficjalną specyfikację urządzenia - widzimy wyświetlacz Cosmos 6,19" (pierwszy raz o takim słyszmy), dwa obiektywy 13MP, wykorzystujące SI oraz obiektyw selfie 10,5 MP. Procesor nie został podany - ale ma być to podkręcony Snapdragon 845, ilości RAM również nie podano, ma być natomiast 128GB pamięci z możliwością rozszerzenia jej do 2TB kartami microSD. Cena w przedsprzedaży - 549 funtów (ponad 2,8 tys. zł).

Jak jednak zauważono, Emperion już w ubiegłym roku zapowiedział dwa telefony, jednak w chwili obecnej na oficjalnej witrynie widnieje informacja, że "pojawią się wkrótce". I jest tam od paru ładnych miesięcy - a konkretnie od listopada. To również miały być modele z Windows, zasilane procesorami Intela. Przed pojawianiem się tej informacji pokazywane były tam różne rendery oraz interfejs użytkownika - jedne z wersją w Windows Phone, inne z Androidem. Można było także zamawiać, jednak przy przycisku zakupu znajdowała się informacja, że jest on tylko umieszczony... testowo.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Teams otrzyma zabezpieczenie... przeciwko Microsoftowi

No cóż, po takich nowościach należy podchodzić do producenta oraz jego zapowiedzi z bardzo ograniczonym zaufaniem.

Źródło: Neowin