Empire Earth 2 - demo MP do pobrania!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Vivendi opublikowała dziś drugą wersję demonstracyjną popularnej strategii czasu rzeczywistego "Empire Earth 2". Nowe demo pozwala graczom zakosztować rozgrywki zarówno w trybie multiplayer, jak i singleplayer.

Chociaż demo, które możecie już pobrać z naszego serwera FTP, zostało stworzone przede wszystkim z myślą o rozgrywkach wieloosobowych, zaimplementowano w nim również nową wersję wydanego wcześniej dema singleplayer. W porównaniu do poprzedniej edycji, tryb singleplayer został wzbogacony tu o nowe opcje - teraz można m.in. regulować szybkość gry, zmieniać ustawienia dyplomatyczne, pogodowe, maksymalną wielkość populacji czy początkowe zasoby surowców.

Tryb MP

Zmagania w trybie multiplayer możemy prowadzić w scenerii odpowiadającej trzem odmiennym epokom z pełnej wersji gry (w sumie będzie ich razem 15). Do walki możemy natomiast poprowadzić trzy nacje - Niemców, Amerykanów oraz Koreańczyków. W pełnej wersji gry rozgrywki wieloosobowe będzie można prowadzić w aż dziewięciu odmiennych trybach - demo pozwala wypróbować trzy z nich: Conquest, King of the Hill i Territory Control.

Co w pełnej wersji?

W porównaniu do poprzedniej części gry, w "Empire Earth 2" największą zmianą jest wprowadzenie nowego systemu nagradzania graczy - tzw. "Crown System", dzięki któremu gracze, którzy wykażą się wyjątkowymi osiągnięciami na polu militarnym, naukowym czy kulturalnym otrzymają czasowo, wyróżnienia w postaci unikalnych mocy czy umiejętności.

W "Empire Earth 2" pojawią się również nowe umiejętności dla istniejących jednostek, nowe wojska i bohaterowie. Ponadto firma Mad Doc zapowiada wprowadzenie szeregu postulowanych przez fanów gry opcji. W grze zostanie m.in. wprowadzony nowy system nagrywania gier, ulepszony system wspomagania współzawodnictwa w rozgrywkach turniejowych oraz zaawansowane raporty ze statystykami z rozgrywki. W grze pojawią się również mapy do rozgrywek wieloosobowych przeznaczone do rozgrywek w trybie współpracy. Producent zapowiada również znacznie prostszy system opracowywania wynalazków naukowych oraz zautomatyzowaną kontrolę nad mieszkańcami zbierającymi zbiory. Na zachodzie gra trafi do sklepów prawdopodobnie 28 kwietnia.

Pliki do pobrania:

Empire Earth 2 MP Demo

Empire Earth 2 SP Demo


Zobacz również