Empire Earth 2 nadchodzi!

Polski dystrybutor kolejnej części jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego ostatnich lat, poinformował o zbliżającej się premierze gry Empire Earth II. Już niedługo, gracze w całej Polsce będą mieli możliwość stania się najpotężniejszym człowiekiem na Ziemi!

Empire Earth 2 będzie kolejną odsłoną uznanej przez wiele serwisów za najlepszą strategię czasu rzeczywistego, a czasem nawet najdoskonalszy tytuł wydany w 2001 roku gry RTS. Empire Earth jest tworzone przez znane z wielu hitów studio Vivendi Universal.

Jak podaje firma CDProjekt gra będzie dostępna w polskich sklepach już za dwa tygodnie.

Więcej informacji o grze Empire Earth 2.

Screenshoty z gry Empire Earth 2.

Oficjalna polskojęzyczna strona gry Empire Earth 2.

Aktualizacja: 05 maja 2005 16:14

Dramatyczny raport z linii frontu!

W związku ze zbliżającą się premierą drugiej odsłony popularnej strategii "Empire Earth", dystrybutor tego tytułu na terenie naszego kraju - firma CD Projekt - zorganizował konkurs dla miłośników militarnej historii świata. Udział w nim może wziąć każdy, kto odwiedzi witrynę firmy CD Projekt, gdzie znaleźć można hasła związane z największymi bitwami w dziejach ludzkości. Zadaniem uczestników konkursu jest opisanie relacji z danej bitwy. W konkursie wygrać można nie tylko zestawy gier, ale również procesor Intel Pentrium IV 2.4 GHz z technologią Hyper-Threading.

W porównaniu do poprzedniej części gry, w "Empire Earth 2" największą zmianą jest wprowadzenie nowego systemu nagradzania graczy - tzw. "Crown System", dzięki któremu gracze, którzy wykażą się wyjątkowymi osiągnięciami na polu militarnym, naukowym czy kulturalnym otrzymają czasowo wyróżnienia w postaci unikalnych mocy czy umiejętności. W "Empire Earth 2" pojawią się również nowe umiejętności dla istniejących jednostek, nowe wojska i bohaterowie.

Druga odsłona popularnej strategii została także wzbogacona o szereg postulowanych przez fanów gry opcji. W grze wprowadzono m.in. nowy system nagrywania gier, ulepszony system wspomagania współzawodnictwa w rozgrywkach turniejowych oraz zaawansowane raporty ze statystykami z rozgrywki. W "Empire Earth 2" pojawią się również mapy do rozgrywek wieloosobowych przeznaczone dla trybu współpracy.

Pliki do pobrania:

Empire Earth 2 MP Demo

Empire Earth 2 SP Demo


Zobacz również