Empire Earth II - polska premiera w tym tygodniu!

W najbliższy czwartek, 19 maja do sklepów w całej Polsce trafi kontynuacja rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego pt. "Empire Earth II".

W porównaniu do poprzedniej części gry, w "Empire Earth 2" największą zmianą jest wprowadzenie nowego systemu nagradzania graczy - tzw. "Crown System", dzięki któremu gracze, którzy wykażą się wyjątkowymi osiągnięciami na polu militarnym, naukowym czy kulturalnym otrzymają czasowo wyróżnienia w postaci unikalnych mocy czy umiejętności. W "Empire Earth 2" pojawią się również nowe umiejętności dla istniejących jednostek, nowe wojska i bohaterowie. W sumie w grze znajdziemy ponad 500 jednostek i budowli, aż dziewięć różnych trybów gry w Internecie, innowacyjny system planowania oraz kampanie toczące się na przestrzeni ponad 10 000 lat.

Druga odsłona popularnej strategii została także wzbogacona o szereg postulowanych przez fanów gry opcji. W grze wprowadzono m.in. nowy system nagrywania gier, ulepszony system wspomagania współzawodnictwa w rozgrywkach turniejowych oraz zaawansowane raporty ze statystykami z rozgrywki. W "Empire Earth 2" pojawią się również mapy do rozgrywek wieloosobowych przeznaczone dla trybu współpracy.

"Empire Earth II" zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, a do sklepów 19 maja br. W pudełku z grą, poza dwiema płytami CD z gra znajdzie się również 48-stronicowa instrukcja w języku polskim oraz dodatkowa płyta zawierająca ścieżkę dźwiękową z gry, film o kulisach produkcji z polskim lektorem, galerię grafik oraz dodatkowe mapy do trybu multiplayer. Polskie wydanie "Empire Earth II" wyceniona na 99,90 zł.

Pliki do pobrania:

Empire Earth 2 SP PL Demo

Empire Earth 2 MP Demo

Empire Earth 2 SP Demo


Zobacz również