Empire Earth II - wkrótce w sklepach! Demo PL do pobrania!

Jak poinformowała firma CD Projekt, druga odsłona niecierpliwie oczekiwanej strategii czasu rzeczywistego pt. "Empire Earth II" pojawi się w sklepach, już w najbliższy w czwartek. {{c:red}}W związku ze zbliżającą się premierą, polski dystrybutor udostępnił polskojęzyczną wersję dema gry dla trybu singleplayer. {{c_end}}

"Empire Earth II" zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi już niebawem, bo 19 maja br. W pudełku z grą, poza dwiema płytami CD z gra z njadzie się również 48-stronicowa instrukcja w języku polskim oraz dodatkowa płyta zawierająca ścieżkę dźwiękową z gry, film o kulisach produkcji z polskim lektorem, galerię grafik oraz dodatkowe mapy do trybu multiplayer. Polskie wydanie "Empire Earth II" wyceniona na 99,90 zł.

W porównaniu do poprzedniej części gry, w "Empire Earth 2" największą zmianą jest wprowadzenie nowego systemu nagradzania graczy - tzw. "Crown System", dzięki któremu gracze, którzy wykażą się wyjątkowymi osiągnięciami na polu militarnym, naukowym czy kulturalnym otrzymają czasowo wyróżnienia w postaci unikalnych mocy czy umiejętności. W "Empire Earth 2" pojawią się również nowe umiejętności dla istniejących jednostek, nowe wojska i bohaterowie.

Druga odsłona popularnej strategii została także wzbogacona o szereg postulowanych przez fanów gry opcji. W grze wprowadzono m.in. nowy system nagrywania gier, ulepszony system wspomagania współzawodnictwa w rozgrywkach turniejowych oraz zaawansowane raporty ze statystykami z rozgrywki. W "Empire Earth 2" pojawią się również mapy do rozgrywek wieloosobowych przeznaczone dla trybu współpracy.

Pliki do

Empire Earth 2 MP Demo

Empire Earth 2 SP Demo

Aktualizacja: 13 maja 2005 12:47

Polskie demo do pobrania!

Firma CD Projekt - dystrybutor gry w Polsce - udostępniła przeznaczoną do rozgrywek w trybie gry pojedynczej, polską wersję dema "Empire Earth II". Plik można już pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Empire Earth 2 SP PL Demo


Zobacz również