Empire Earth II - wraz z dodatkiem trochę nowości

Zgodnie z obietnicą trochę świeżych screenów i szczegółów o powstającym dodatku do #Empire Earth II#. Oto pierwsze ekskluzywne informacje wprost od producenta.

W grze pojawi się parę nieobecnych wcześniej nacji. W końcu zagrać będzie można Francuzami oraz Rosjanami. To właśnie głównie na podstawie historii tych państw opierać się będzie nowa kampania. Dodatkowo twórcy pozwolą nam zagrać Zulusami i Masajami. Jak na razie ujawniono tylko te rasy; nie wykluczone, iż będzie ich jednak więcej.

Empire Earth II

Empire Earth II

Oczywiście nowe nacje to także nowe jednostki - do boju wkroczą wojownicy Zulusów, potężne haubice Rosjan oraz niewidzialne francuskie myśliwce. Mimo tego nie powinna zostać zachwiana równowaga w grze, bowiem twórcy obiecują, iż wszystko zostanie dokładnie wpasowane w mechanikę gry.

W dodatku znacznie usprawniony zostanie także tryb multi. Pojawi się interesująca opcja, w której jednostki będą przenoszone z jednej potyczki do drugiej. Ciekawe, jak sprawdzi się to w praktyce.

Empire Earth II

Empire Earth II

Premiera Age of Empires III nieco namieszała w świecie RTS. Jednak programiści od EE II nie próżnują; w rozszerzeniu pojawi się także realistyczna fizyka wzorem tej z konkurencyjnego dzieła Microsoftu. Teraz, gdy w grupę piechoty trafi pocisk z działa, żołnierze widowiskowo poszybują na wszystkie strony. Również ostrzeliwane przez artylerię budynki będą się rozpadać zgodnie ze wszystkimi prawami fizyki. Nieznacznie zmieniona ma zostać tutaj także grafika. To ostatnie możecie podziwiać na paru screenach poniżej.


Zobacz również