Empire Earth III w fazie "gold"

Wiemy już na pewno, że trzecia odsłona Empire Earth trafi do graczy na czas. Wydawca właśnie ogłosił wejście gry w fazę "gold", a to oznacza, że tytuł przed premierą czeka już tylko wizyta w tłoczni.

Mad Doc Software, producent Empire Earth III, zakończył już wszystkie prace związane z Empire Earth III. Wiadomo już, że płyta - matka z grą trafiła już do tłoczni.

Firma Vivendi Games poinformowała, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, światowa premiera tytułu odbędzie się 6 listopada na rynku północnoamerykańskim. Trzy dni później Empire Earth III dotrze do Europy. Niestety u nas niedostępna będzie możliwość pre-orderu gry.

Przypomnijmy, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy skorzystają z takiej możliwości, będą mieli do dyspozycji trzy dodatkowe jednostki: Persian Mercenary z epoki starożytnej, Urban Special Forces z nowożytności, a także broń przyszłości - Machine Mortar.

Niestety nieznana jest jeszcze data polskiej premiery. Wiadomo jednak, że CD Projekt chce wydać Empire Earth III w polskiej wersji językowej. Znana jest także cena tytułu - wyniesie ona 99,90 złotych.