Encyklopedia jednostek Codename Panzers: Phaze Two

Na oficjalnej witrynie "Codename Panzers Phase Two" - drugiej odsłony popularnej wojennej strategii czasu rzeczywistego pojawiła się nowa, ciekawa sekcja, w której będzie można znaleźć szczegółowe opisy wszystkich jednostek występujących w grze.

Kontynuacja strategii firmy CDV, która w Polsce wzbudziła wiele kontrowersji, pojawi się w europejskich sklepach w przyszłym miesiącu. Tymczasem na oficjalnej stronie gry, wydawca uruchomił sekcję, w której znajdą się opisy wszystkich jednostek występujących w "Codename Panzers: Phaze Two". Na początek udostępnione zostały opisy samolotów - znajdziemy tu informacje na temat maszyn brytyjskich, amerykańskich, niemieckich, włoskich oraz radzieckich i jugosłowiańskich.

Kontynuacja "Codename Panzers" pozwala na rozgrywkę trzema frakcjami. Do boju poprowadzimy wojska angloamerykańskie, włosko-niemieckie oraz jednostki jugosłowiańskiego ruchu oporu. W "Phaze Two" znajdziemy dwadzieścia nowych jednostek, setki ulegających zniszczeniu obiektów oraz nowych bohaterów. Korzystając z dołączonego do gry edytora gracze będą również mogli w łatwy sposób tworzyć własne mapy, jednostki, kampanie, a nawet przerywniki filmowe.

Więcej informacji:

Oficjalna strona gry


Zobacz również