"End" - kolejna gra na Unreal Engine 3

Silnik graficzny Unreal Engine 3 ma kolejnych zwolenników. Tym razem, licencję na słynny engine wykupiła firma Faramix Enterprises. Jak można się domyślać, w produkcji znajduje się więc kolejny nowoczesny FPS.

Szefowie Faramix są bardzo szczęśliwi, że podpisali umowę z Epic. Z drugiej strony trzeba przyznać, że Unreal Engine 3 jest dosłownie rozchwytywany. Co chwilę bowiem pojawiają się wieści o nowych produkcjach opartych na silniku.

Wiceprezes Faramix tłumaczy to bardzo dużymi możliwościami, jakie daje UE3. Stwierdza wręcz, że posługując się enginem programiści "nie mają przed sobą żadnych niewygodnych ograniczeń".

Próbka możliwości Unreal Engine 3

Próbka możliwości Unreal Engine 3

Tytuł wychodzący spod szyldu Faramix ma nosić nazwę End. Twórcy zapewniają, że ten FPS zachwyci kombinacją bardzo dobrej fabuły i innowacyjnego stylu gry.

Niestety, nieznane są szczegóły dotyczące gry. Faramix zdradził jedynie, że w End wcielimy się w postać ciężko doświadczonego przez życie wojskowego, który z czasem popadł w alkoholizm. Zamknięty w sobie człowiek wegetuje u kuzyna. Ten pewnego dnia daje bohaterowi propozycję "zrobienia czegoś co być może przywróci jego godność".

Trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem ciekawie. Zapewne do premiery gry pojawi się dużo więcej szczegółów. End ma bowiem ujrzeć światło dzienne dopiero za dwa lata.