End of Nations - szansa na zagranie przed premierą!

Trion Worlds zapowiedział na czwartek beta-event, dzięki któremu każdy może wziąć udział w tej ciekawej grze strategicznej. Uwaga - nieobowiązuje umowa poufności!

Czwarty i zarazem już ostatni beta-event End of Nations (póki co w języku angielskim, francuskim i niemieckim) rozpocznie się w czwartek, 4 października o godz. 17.00 i potrwa do poniedziałku, 8 października, do godz. 6.00. Długo oczekiwane wydarzenie nie będzie objęte umową poufności (NDA), dlatego gracze będą mogli do woli dzielić się zarówno wielkimi sukcesami, jak i miażdżącymi porażkami na polu walki, udostępniając filmy i screenshoty, streamując rozgrywkę bądź komentując na bieżąco wrażenia z ostatniego zamkniętego eventu. Jako podziękowanie za uczestnictwo w wydarzeniu kończącym fazę closed beta End of Nations, każdy gracz otrzyma 500 kredytów do wydania w grze, kiedy ta się ukaże.

End od Nations

End od Nations

Oprócz tego wydawca potwierdził pełną rosyjską lokalizację gry. Gracze, chcący wziąć udział w wydarzeniu, mogą zarejestrować się na oficjalnej stroniehttp://endofnations.com/en/beta/. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnym profilu End of Nations na Facebooku (https://www.facebook.com/EndofNations) lub Twitterze (http://www.twitter.com/endofnations).

End od Nations

End od Nations

Przyłącz się do trwałego konfliktu o niespotykanej skali w grze End of Nations - strategii czasu rzeczywistego, rozgrywanej w skali MMO od Trion Worlds i Petroglyph Games. To przełomowa gra on-line, w której możesz brać udział w monumentalnych bitwach na ponad 50 graczy. Znajdź sprzymierzeńców z całego świata, aby pokonać ciermiężczy Order of Nations bądź przyłącz się do jednej z przeciwnych frakcji i rozgrywaj imponujące bitwy, podczas których jeden dowódca może zmienić losy całego świata. W miarę jak Twoja sprawność i doświadczenie na polu walki rosną, będziesz zdobywać kolejne jednostki, umiejętności i potężną broń, aby zbudować i ulepszać swoją armię. Zbierz siły, zaplanuj atak i poprowadź innych w kierunku globalnej dominacji.