Endless Space - Emperor Edition po polsku!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością ogłosiło premierę  znakomitej strategii 4X - Endless Space. Gra została udostępniona graczom w polskiej wersji językowej w najbogatszej opcji -  Emperor Edition, za jedyne 69,90zł.

Ta znakomita strategia 4x rozgrywana jest w trybie turowym. To debiutancki projekt niezależnego zespołu Amplitude Studios. Akcja gry jest osadzona w realiach science-fiction,  w odległej przyszłości. Galaktykę zamieszkuje  dziewięć  potężnych cywilizacji. Zadaniem gracza jest objęcie kontroli nad jedną z nich i  podporządkowanie pozostałych.Gracz kolejno kolonizuje planety, rozwija gospodarkę, a także opracowuje nowe technologie.

Endless Space

Endless Space

Dzięki niedawno opublikowanej łatce Rise of the Automatons, pakiet poszerzył się o wiele poprawek i dodatków, które zostały dodane na prośbę fanów. Znany jest także dokładny skład wersji Emperor Edition:

- oficjalny soundtrack- paczka skórek "Strażnicy Imperium"- nowy bohater "Endless"- dodatkowe 1000 pkt na oficjalnym forum gry- unikalna nagroda "Dev Team"- nagroda "Endless Space" na profilu Amplitude