Endomondo Sports Tracker czyli aplikacja-niezbędnik sportowca

Endomondo Sports Tracker to świetna androidowa aplikacja do monitorowania treningów. Dostęp do danych otrzymamy w bardzo przejrzystej formie zarówno w telefonie, jak i w zwykłej pecetowej przeglądarce.

Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker

Język: angielski

Wersja Androida: od 1.6

Producent: Endomondo

Strona: www.endomondo.com

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 5/5

Endomondo Sports Tracker to dostępna wprost z Android Market bezpłatna aplikacja, która przyda się każdemu miłośnikowi sportu. Program działa na podstawie GPS-u. Dzięki temu jest w stanie rejestrować czas, dystans, naszą prędkość oraz spalane kalorie.

Endomondo Sports Tracker automatycznie synchronizuje nasze treningi ze stroną endomondo.com, na której można śledzić wykresy i statystyki. Aplikacja umożliwia rywalizowanie ze znajomymi, którzy także używają tego programu. Twórcy często organizują ciekawe konkursy z nagrodami dla aktywnych fizycznie użytkowników. Program jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze. Pod tym względem przewyższa inne "trackery" dostępne w Android Market.

Endomondo Sports Tracker występuje także w wersji płatnej (ok. 12 złotych), która posiada dodatkowe opcje przydatne do przeprowadzania bardziej zaawansowanych treningów np. ustalanie celów wraz z informacjami głosowymi.