Enemy Territory: Quake Wars w Europie 28 września

Na imprezie QuakeCon 2007 ujawniona została oficjalna, europejska data wydania gorąco oczekiwanej gry multiplayer Enemy Territory: Quake Wars. Ta niezwykle dynamiczna strzelanka sieciowa trafi na rynek dokładnie 28 września 2007 roku.

Enemy Territory: Quake Wars to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów FPS tego roku. Program przygotowywany przez Splash Damage i id Software z pewnością będzie głównym kandydatem do najlepszej gry multiplayer 2007.

Jest rok 2065. Wojska Global Defense Force (GDF) łączą swe siły przeciwko potężnej rasie Strogg, która dokonuje inwazji na Ziemię. Gracz staje po jednej ze stron i rozpoczyna walkę o losy ludzkości. Pięć klas postaci, ogromny arsenał broni, pojazdów i wyposażenia, realistyczna grafika i specjalne zestawy misji do zabawy w sieci - oto ET:QW w pigułce.

Wiemy już, że gra trafi na europejskie półki sklepowe 28 września bieżącego roku. Polskim dystrybutorem tytułu jest Cenega Poland. Niestety, firma nie podała jeszcze żadnych szczegółów związanych z rodzimą premierą. Póki co wiemy tylko, że Enemy Territory: Quake Wars zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Więcej o ET:QW znajdziecie w naszej krótkiej zapowiedzi.

Oficjalna strona projektu pod tym adresem.