Energetyk nowej generacji tylko dla graczy? Poznajcie PredatorShot

Nadchodzą konsole nowej generacji, to i taki napój energetyczny się przyda. Poznajcie Acer PredatorShot.

napój energetyczny dla graczy

Nieczęsto przychodzi nam pisać o napojach energetycznych, ale tym razem postanowiliśmy zrobić wyjątek. Wszak poniekąd jest on powiązany z naszą gamingową strefą. Dobrze znana wszystkim firma Acer, do której należy linia sprzętu dla graczy Predator, właśnie ogłosiła wprowadzenie na Polski rynek napoju energetycznego "nowej generacji".

PredatorShot pomoże wam osiągnąć e-sportowe sukcesy?

PredatorShot, jak twierdzą przedstawiciele polskiego oddziału firmy Acer, powstał z myślą o e-sportowcach i ambitnych graczach. Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem w regionie EMEA (skrótowe oznaczenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki), w którym ów napój energetyczny został wprowadzony, więc możemy czuć się docenieni.

Tajwańskiemu producentowi nie możemy się dziwić. Zdecydował się na skorzystanie z ogromnego potencjału, jakim jest rynek gier (jego wartość wynosi obecnie około 160 miliardów dolarów - według Newzoo) i branża napojów energetycznych, której wartość, według analityków, wyniesie w 2026 roku aż 86 miliardów dolarów.

Energetyk PredatorShot zdążył już trafić do sprzedaży w Polsce, jednak jest on dostępny wyłącznie za pośrednictwem internetowego supermarketu Frisco. Zainteresowani?

Zobacz również: Minecraft - chcesz grać dalej? To szykuj się na spore zmiany