Epic Games Store udostępnia aż trzy darmowe gry

Od dzisiaj w sklepie Epic Games Store będziemy mogli odebrać aż trzy darmowe gry.

Never Alone (Kisima Ingitchuna) (fot. Epic Games Store)

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek, Epic Games Store udostępni dziś darmowe gry. W tym tygodniu możemy liczyć na aż trzy produkcje, które dodamy do swojej biblioteki całkowicie bezpłatnie. Od dziś, od godziny 17:00 do 25 listopada możemy skorzystać z tej oferty.

Na jakie gry możemy liczyć?

  • Guild of Dungeoneering
  • KID A MNESIA EXHIBITION
  • Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Guild of Dungeoneering

Guild of Dungeoneering to turowa gra karciana, w której nie kontrolujemy bohatera, tylko budujemy wokół niego lochy. Korzystając z kart rozmieszczamy na planszy pomieszczenia, łupy, pułapki oraz potwory. Nasz bohater sam decyduje gdzie pójdzie i z kim podejmie walkę. W przerwach pomiędzy poszczególnymi rozgrywkami rozwijamy swoją Gildię oraz talie kart.

Zobacz również:

KID A MNESIA EXHIBITION

KID A MNESIA EXHIBITION to bardziej interaktywna podróż niż pełnokrwista gra. Została ona stworzona z oryginalnych dzieł sztuki i nagrań, aby upamiętnić 21 lat płyty Radiohead - Kid A i Amnesiac.

Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Never Alone (Kisima Ingitchuna) to klimatyczna gra platformowa, która ostała stworzona przy współpracy z rdzennymi mieszkańcami Alaski. Możemy zagrać ssamemu lub w trybie współpracy. Tytuł ten otrzymał nagrodę „Najlepszego debiutu” na BAFTA Games Awards w 2015 roku oraz tytuł „Gry roku” i „Najbardziej wpływowej gry” na Games for Change Awards.

Przypominamy, że dziś do godziny 17:00 za darmo możemy jeszcze dodać do swojej biblioteki Rogue Company: Pakiet Epic sezonu czwartego.

Zobacz także: Recenzja Battlefield 2042 - nie tak miała wyglądać rewolucja