Epic Games Store udostępnia dwie darmowe gry

W sklepie Epic Games Store możemy pobrać dwie darmowe gry. Sprawdź, jakie tytuły dostajemy w tym tygodniu.

fot. Epic Games Store

Od dzisiaj w Epic Games Store dostępne są dwie darmowe gry. W tym tygodniu możemy do swojego konta dodać Obduction oraz Offworld Trading Company. Oba tytuły można pobierać za darmo od godziny 17:00. Oferta jest ważna do 22 lipca.

Obduction

Obduction to trójwymiarowa gra przygodowa. Rozgrywkę obserwujemy tutaj z perspektywy pierwszej osoby. Główny bohater znajduje w nocy dziwny artefakt, który przenosi go do nieznanego świata. Gra polega przede wszystkim na eksploracji oraz samodzielnemu poznawaniu historii.

Zobacz również:

  • Epic Games Store udostępnia dwie darmowe gry
  • Tencent traci 60 mld dolarów. Powód - rząd Chin
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [03.08.2021]

Offworld Trading Company

Offworld Trading Company to ekonomiczny RTS. Gra jest wyprodukowana przez studio Sorena Johnsona, twórcy trzeciej i czwartej części Cywilizacji. Przejmujemy kontrolę nad własną kompanią handlową zlokalizowaną na Marsie. Naszym zadaniem jest pokonanie innych przedsiębiorstw i zajęcie czołowego miejsca na całej planecie. Do walki nie posłuży nam tradycyjna broń, a siła pieniądza.

Dzisiaj do godziny 17:00, można nadal za darmo dodać do swojego konta Bridge Constructor The Walking Dead oraz Ironcast.

Zobacz także: Assassin's Creed Infinity - premiera, rozgrywka, fabuła. Wszystko, co wiemy