Epson Art Photo Award 2009 - pozostał tydzień na zgłoszenie

31 stycznia br. upływa termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu fotograficznego Epson Art Photo Award 2009. W rywalizacji o nagrody o łącznej wartości 37,5 tys. euro mogą rywalizować zespoły fotograficzne uczelni wyższych i innych instytucji edukacyjnych.

Organizator konkursu informuje, że w tym roku jury przyzna nagrody "zdjęciom wyznaczającym nowe trendy, które będą oceniane pod względem koncepcji, kreatywności i realizacji technicznej." Zgodnie z regulaminem konkursu grupa lub klasa, której prace zostaną ocenione najwyżej, zostanie nagrodzona 15 tys. euro. Najlepszy artysta ze wszystkich zespołów może liczyć na nagrodę indywidualną w wysokości 10 tys. euro, natomiast kolejnych uczestników - po 500 euro.

Więcej informacji, w tym regulamin uczestnictwa w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy, dostępnych jest na stronie Epson Art Photo Award 2009.

Bieżąca edycja konkursu jest już czwartą z rzędu - w dotychczasowej jego historii zgłoszonych zostało już ok. 18,5 tys. prac z całego świata. W ubiegłym roku nagrodę indywidualną dla najlepszego fotografa przyznano Polakowi - był to Paweł Dziemian.