Epson dla kina domowego i edukacji

Do oferty firmy AVC trafił nowy projektor multimedialny Epson EMP S1. Niska cena sprawia, że może stać się alternatywą dla dobrej klasy telewizora, zapewne znajdzie też miejsce w wielu salach wykładowych.

Epson dla kina domowego i edukacji

Projektor pozwala na uzyskanie obrazu o przekątnej 60 cali z odległości 1,8 metra od ekranu. Maksymalna przekątna obrazu to 300 cali. Rozdzielczość matrycy wynosi 800x600 pikseli, projektor może również prezentować obraz w panoramicznym formacie 16:9 (po przeskalowaniu materiału wideo). S1 generuje strumień światła o natężeniu 1200 ANSI lumenów i oferuje kontrast o współczynniku 400:1.

Użytkownicy mają do dyspozycji 5 predefiniowanych trybów ustawień kolorów, dopasowanych do różnych typów zastosowań. Do projektora dołączane są 2 piloty – jeden standardowy z dostępem do ustawień sprzętu, drugi – pełni funkcję bezprzewodowej myszki podczas prezentacji.

Producent zapewnia, że projektor jest cichy, a natężenie hałasu nie przekracza 33 dB. Wymiary to 265 x 370 x 114 mm (głęb. x szer. x wys.), waga wynosi około 3,2 kg. Cena netto urządzenia to 6790 zł.

Projektor jest objęty 3-letnią gwarancją. Cena wymiennej lampy projekcyjnej ma być o połowę niższa niż u bezpośrednich konkurentów.

Dystrybutor:

http://www.avc.com.pl