Epson drukuje przez USB

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus Photo 935 - pierwszą drukarkę z systemem sześciu atramentów i technologią druku bezpośredniego przez złącze USB. Dzięki temu do wydrukowania zdjęć nie jest potrzebny komputer ani dodatkowy czytnik pamięci kart flash.

Stylus Photo 935 dysponuje rozdzielczością zoptymalizowaną do 5760 dpi i drukuje do 8,5 strony na minutę zarówno w trybie czarno-białym, jak i kolorowym. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w Polsce od lipca br. w cenie 1359 zł.

Nowa drukarka atramentowa będzie również dostępna w opcji z technologią Bluetooth. Oprócz tego urządzenie posiada drugie, zewnętrzne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwia wydruk zdjęć z podłączonego zewnętrznego napędu CD-ROM lub bezpośrednie przegrywanie zdjęć z karty pamięci na CD-ROM.

Produkt może być opcjonalnie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 2,5 cala. Umożliwia on użytkownikowi podgląd i wybór zdjęć jeszcze przed wydrukiem.

Standardowo dostępna jest funkcja wydruku bez marginesów na papierze z rolki. Zintegrowany mechanizm samoczynnego obcinania papieru z rolki eliminuje konieczność późniejszego przycinania papieru.


Zobacz również