Era G1 z Google od 23 lutego dostępny w sieci Era

Od 23 lutego w ofercie Polskiej Telefonii Cyfrowej znajdzie się smartfon Android G1 markowany logo Google. Przy okazji tej informacji poznaliśmy również abonament, jaki zaoferuje wraz z urządzeniem popularny operator mobilny.

"Android Era G1" będzie oferowany wraz z dwoma specjalnie przygotowanymi taryfami o wartości 85 i 145 złotych. W ramach abonamentu klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na SMSy, do wykorzystania we wszystkich sieciach. Dodatkowo, w obu abonamentach do dyspozycji użytkownika będzie pakiet 500 MB transmisji danych. W ofercie abonamentowej telefon będzie dostępny od 1 złotego.

W ramach umowy wszyscy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do szybkiej transmisji danych za pośrednictwem punktów Hotspot w sieci Era. W chwili obecnej operator oferuje ponad 460 takich punktów na terenie całego kraju.

Telefon będzie oferowany we wszystkich ofertach abonamentowych, dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz w ofercie sprzedaży bez umowy. Telefon będzie także dostępny dla obecnych klientów w ramach przedłużenia umowy.

Wszyscy zainteresowani Era G1 z Google mogą zapoznać się z nim, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, za pośrednictwem specjalnej strony internetowej. W ciągu pierwszych kilkudziesięciu godzin działania serwisu zarejestrowało się na nim kilka tysięcy osób. Sprzęt może zostać dostarczony do odbiorcy kurierem jeszcze przed 23 lutego.

Era G1 z Google od 23 lutego dostępny w sieci Era

Warto powiedzieć, że redakcja PC Worlda miała G1 jako pierwsza w Polsce - w wydaniu 3/2009 pojawiła się nawet recenzja tego telefonu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: