Era G1 z systemem Android już w sprzedaży

23 lutego operator sieci Era wprowadził do sprzedaży telefon z systemem Android. Urządzenie o nazwie Era G1 to pierwsza tego typu konstrukcja dostępna na polskim rynku.

Pierwsza recenzja w Polsce - tylko u nas!

Pierwszą w kraju recenzję telefonu Era G1 z systemem Android przeczytasz w czasopiśmie PC World 3/2009 (PDF do pobrania ZA DARMO) albo w internetowym skrócie

recenzji.

ZAPRASZAMY!

Od 23 lutego na polskim rynku jest dostępny oficjalnie pierwszy telefon z systemem Android. Operator sieci Era rozpoczął tego dnia sprzedaż urządzenia o nazwie Era G1. Jest ono wyposażone w 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 320x480 pikseli. Oferuje ponadto klawiaturę QWERTY, moduł GPS, aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapikseli oraz akcelerometr. Dane mogą być przesyłane w oparciu o technologie HSDPA (pobieranie z szybkością do 7,2 Mb/s), HSUPA (wysyłanie z szybkością do 2 Mb/s) oraz za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dostępna jest wersja z czarną lub białą obudową.

Era G1 z systemem Android już w sprzedaży

Telefon Era G1 jest wyposażony w klawiaturę QWERTY

Telefon umożliwia między innymi korzystanie wyszukiwarki Google, poczty Gmail oraz serwisów Google Maps czy też YouTube. Użytkownicy mogą ponadto pobierać programy za pośrednictwem platformy Android Market. Dodatkowe informacje na temat produktu można znaleźć w recenzji Era G1 - pierwsze wrażenia, przygotowanej przez redakcję PC Worlda. Pokaźna ilość materiałów jest także dostępna na stronie internetowej uruchomionej przez operatora sieci Era.

Era G1 z systemem Android już w sprzedaży

Wraz z telefonem Era G1 operator wprowadził dwie nowe taryfy

Klienci zainteresowani nabyciem telefonu Era G1 mogą skorzystać z dwóch specjalnie przygotowanych taryf łączących usługi telefoniczne z pakietem transmisji danych. W ramach abonamentów oferowanych w cenie 85 i 145 zł otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut wymiennych na SMSy, do wykorzystania we wszystkich sieciach oraz pakiet umożliwiający przesłanie 500 MB danych. Umowa zawierana na 24 lub 36 miesięcy upoważnia ponadto do bezpłatnego korzystania z ponad 460 punktów Hotspot w sieci Era.

Era G1 z systemem Android już w sprzedaży

Era G1 po schowaniu klawiatury

Telefon Era G1 jest również oferowany w standardowych ofertach abonamentowych kierowanych do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Kosztuje od 1 do 1399 zł, w zależności od wybranego abonamentu.

Zobacz filmy związane z systemem Google Android:

G1 na systemie Android już w sklepach

Telefony z Google Android konkurencją dla iPhone 3G

Zachęcamy też do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiających najbardziej interesujące telefony zaprezentowane podczas targów GSMA Mobile World Congress w Barcelonie:

10 hitów z targów Mobile World Congress.