Era: nowe zestawy blueconnect starter z modemem

Era wprowadziła do oferty blueconnect starter dwa nowe zestawy pozwalające na korzystanie z Internetu w sieciach GSM/UMTS. Znajdują się w nich modemy Huawei podłączane do komputera za pomocą USB (model E160) oraz ExpressCard (model E870).

W pierwszym zestawie blueconnect starter znajduje się modem Huawei E160 USB. Sprzęt kompatybilny jest z wybranymi systemami Windows, wyposażono go w slot na karty microSD pozwalający na użycie modemu w roli klucza USB (pendrive'a).

Modem z kartą blueconnect doładowaną kwotą 50 zł dostępny jest za 399 zł.

Drugi zestaw zawiera "poważniejszą" kartę Huawei E870 podłączaną przez slot ExpressCard i kompatybilną z HSDPA 7,2 Mb/s i HSUPA 1,92 Mb/s (a zatem oferującą identyczne szybkości jak smartfon HTC Touch Diamond).

Zestaw wraz z kartą blueconnect doładowaną kwotą 50 zł kosztuje 449 zł.

Koszt transmisji w usłudze blueconnect starter wynosi 3 grosze za każde rozpoczęte 100 kB (0,03 zł/100 kB), jeśli dane przesyłane są z użyciem infrastruktury GSM/UMTS operatora. W hot-spotach Wi-Fi należących do Ery dostęp do Internetu jest darmowy.

Dodatkowe informacje: Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era wprowadza dwa nowe zestawy blueconnect starter z modemem


Zobacz również